Szép környezet – Jó közérzet 2013.

Szép környezet – Jó közérzet 2013

A győri önkormányzat az idén is meghirdeti a Szép környezet – Jó közérzet helyi környezetszépítő versenyt. A nevezésről:

 

Városunkban már hagyomány, hogy a tavasz beköszöntével játékos környezetszépítésre hívja az önkormányzat a győrieket. Simon Róbert Balázs alpolgármester elmondta, az idén már hetedik alkalommal hirdetik meg a versenyt annak érdekében, hogy városunk polgárai is kivegyék részüket környezetük ápolásából, szebbé tételéből. „Rendkívül fontosnak tartjuk, hogy a környezet és természetvédelmi szemléletformálás, a környezeti nevelés, a szelektív hulladékgyűjtésre irányuló tevékenységeken kívül, a lakosságot motiváljuk arra, hogy tisztán és rendezetten tartsa közvetlen környezetét.” – fogalmazott az alpolgármester.

 
SmartNews.Com