Az Omega nyitja a nyarat Győrben

Az Omega nyitja a nyarat Győrben

A 2007-es nagy sikerű fellépésük után ismét az Omega együttes koncertezik Győr nyárnyitó rendezvényén. – a fellépőt a Budapesti Utazás Kiállításon jelentették be…

 

2013. február 28-án nyílt meg hazánk legnagyobb turisztikai seregszemléje, ahol városunk is képviselteti magát. Győr idei programkínálata az A pavilon 307A standjánál található meg. A nyitónapon Bolla Péter kabinetfőnök sajtótájékoztatón jelentette be a Négy Évszak Fesztivál nyári programjainak első fellépőjét. Mint mondta, a győri nyárnyitó koncertre mindig egy minőségi hazai előadót kérnek fel, és hazánk rock-történetének egyik legjelentősebb együttese messzemenően megfelel ennek a kívánalomnak, ráadásul az Omega a közelmúltban ünnepelte fennállásának ötvenedik évfordulóját, ami újabb ok arra, hogy a 2007-es rendkívül sikeres koncert után ismét városunkban fogadjuk a legendás, külföldön is elismert zenekart. Fekete Dávid alpolgármester hozzátette, kulturális szempontból a nyár az év legizgalmasabb és legmozgalmasabb része városunkban. A győriek és a hozzánk látogatók olyan programokon vehetnek részt, mint a Táncfesztivál, a Szent László Napok, a Győrkőcfesztivál, a Győri Legendák Napja, a Barokk Esküvő, vagy épp a Bornapok. A gazdag és színvonalas programsorozat méltó elindítója lesz hazánk leghíresebb együttesének koncertje.

 

 
SmartNews.Com